شرح وظايف

الف ـ خريد، فروش، اجاره و استيجاره املاک و مستغلات مورد نياز طرح‌هاي توسعه شهري مرتبط با مأموريت‌هاي قانوني شهرداري تهران با لحاظ کليه حقوق مادي و معنوي املاک ياد شده در چارچوب قوانين و مقررات موضوعه.

ب ـ انجام هماهنگي با ساير مراجع مربوطه در شهرداري تهران به منظور احقاق حقوق ملکي املاک و مستغلات متعلق به شهرداري تهران و رفع مشکلات قانوني و ثبتي املاک و مستغلات ياد شده در چارچوب قوانين و مقررات موضوعه.

ج ـ حفاظت، تعمير و نگهداري املاک شهرداري تهران و به طور کلي مديريت املاک در اختيار سازمان.

د ـ انجام مطالعات کاربردي و بررسي‌هاي اقتصادي، فني و مديريتي لازم و نيز نظارت و پي‌گيري کليه برنامه‌ها و فعاليت‌هاي مورد نياز در جهت تحقق اهداف سازمان.

هـ ـ انجام معاملات، داد و ستد و انعقاد قراردادهاي لازم در ارتباط با موضوع فعاليت سازمان در چارچوب قوانين و مقررات موضوعه.

و ـ همكاري با ساير واحدهاي اجرايي ذيربط در شهرداري تهران جهت سرمايه‌گذاري و مشارکت اشخاص حقيقي و حقوقي در پيشبرد طرحهاي توسعه شهري در ارتباط با موضوع فعاليت سازمان در چارچوب قوانين و مقررات موضوعه.

ز ـ مديريت معاوضه تراکم مجاز در چارچوب ضوابط و مقررات حاکم بر طرح‌هاي تفصيلي مناطق شهري و ساير قوانين و مقررات شهرسازي به ويژه مصوبات شوراي اسلامي شهر تهران.

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج
<